Procedura dołączania Brother Fax 2020

Proces dołączania Brother Fax 2020 jest prosty i szybki. Aby go rozpocząć, należy włączyć urządzenie, skonfigurować ustawienia sieciowe i połączyć go z komputerem lub urządzeniem mobilnym. Następnie należy pobrać i zainstalować oprogramowanie Brother Fax 2020, które umożliwi sterowanie urządzeniem i dostęp do wszystkich funkcji. Aby skonfigurować urządzenie, należy wykonać kilka prostych kroków, w tym wybranie typu drukarki i języka, wprowadzenie ustawień sieciowych, a także skonfigurowanie konta użytkownika, które umożliwi korzystanie z wszystkich funkcji. Po zakończeniu tego procesu można korzystać z urządzenia Brother Fax 2020.

Ostatnia aktualizacja: Procedura dołączania Brother Fax 2020

Posiadacze polisy MHI mogą liczyć na bezpłatne świadczenie usług w państwowych klinikach dentystycznych. Każdy obywatel Rosji może ubiegać się o obowiązkową polisę ubezpieczeniową na leczenie, niezależnie od jego wieku i rodzaju zatrudnienia.

Spis treści

 • Co to jest bezpłatne leczenie obowiązkowego ubezpieczenia medycznego?
 • W których klinikach są pacjenci przyjęci w ramach obowiązkowego programu ubezpieczeń medycznych
 • Procedura dołączania do kliniki stanowej i lista niezbędnych dokumentów
 • Bezpłatne leczenie w prywatnej klinice dentystycznej
 • Lista bezpłatnych usług dentystycznych dla obowiązkowego ubezpieczenia medycznego w 2019 r
  • Materiały eksploatacyjne i leki na obowiązkowe ubezpieczenie medyczne
  • Protetyka
  • Montaż lekkich uszczelek
  • Ekstrakcja zęba mądrości za darmo

Co to jest bezpłatne leczenie obowiązkowego ubezpieczenia medycznego?

Nie ma bezpłatnych dentystów, ich praca kosztuje pieniądze. Procedury dentystyczne są opłacane przez samego pacjenta lub firmę ubezpieczeniową. Jeśli dana osoba jest objęta ubezpieczeniem, wszystkie świadczone jej świadczenia medyczne są finansowane z regionalnego obowiązkowego funduszu ubezpieczeń zdrowotnych.

W których klinikach są pacjenci przyjęci w ramach obowiązkowego programu ubezpieczeń medycznych

Bezpłatne leczenie stomatologiczne zgodnie ze zwykłą polityką obowiązkowego ubezpieczenia medycznego jest dostępne w państwowych poliklinikach i szpitalnych oddziałach chirurgii szczękowo-twarzowej. Aby znaleźć placówkę medyczną, w której możesz leczyć zęby za darmo, po prostu znajdź najbliższą klinikę budżetową.

Polisa obowiązuje we wszystkich regionach Rosji, niezależnie od tego, gdzie zarejestrowany jest jej posiadacz. Jeśli dokument został otrzymany w jednym z podmiotów Federacji Rosyjskiej, a jego posiadacz planuje mieszkać w innym, wówczas po przeprowadzce musi dokonać odprawy w lokalnym oddziale zakładu ubezpieczeń, który wystawił polisę. Jeśli ta firma nie ma własnego przedstawicielstwa w danym mieście, należy postępować zgodnie z zaleceniami kliniki dentystycznej, w której planowane jest leczenie. W jej rejestrze można zalecić kontakt z organizacjami, z którymi instytucja medyczna aktywnie współpracuje.

Oznacza to, że rejestracja w innym regionie nie wpływa na możliwość bezpłatnego usuwania i leczenia zębów, ale bez polisy medycznej, nawet przy stałej rejestracji, odmawia się bezpłatnego leczenia. Wyjątkiem jest doraźna opieka dentystyczna nad pojawieniem się topnika i objawów, które zagrażają życiu danej osoby. W takich sytuacjach awaryjnych nawet pacjent bez obowiązkowej polisy ubezpieczeniowej zostanie wysłany do szpitala na pilną operację. biz/wp-content/uploads/Pravila-ispolzovaniya-polisa-OMS. png" data-rel="lightbox-gallery-Ck6s" title="">

Procedura dołączania do kliniki stanowej i lista niezbędnych dokumentów

Aby rozpocząć leczenie dentystyczne w konkretnej klinice dentystycznej, musisz się do niego przyłączyć. Aby to zrobić, dostarcz do rejestru następujące dokumenty:

 • polisa medyczna ze znakiem regionalnego oddziału firmy ubezpieczeniowej;
 • paszport lub akt urodzenia (jeśli dziecko jest w załączeniu);
 • ŚNIEGI;
 • oświadczenie.
Jeśli gabinet dentystyczny znajduje się w budynku zwykłej kliniki, nie trzeba do niego dołączać. Jeśli klinika dentystyczna jest odrębną instytucją, konieczne jest przywiązanie do niej.

Natychmiast po rejestracji w klinice pacjent nabywa prawo do leczenia lub usunięcia zęba w ramach opieki w nagłych wypadkach bez uprzedniej wizyty. Kolejne przyjęcia będą odbywać się po wcześniejszym uzgodnieniu, jest to konieczne do właściwej optymalizacji czasu pracy dentysty.

Możesz zapisać się do dentysty na podstawie obowiązkowej polisy ubezpieczeniowej na trzy sposoby:

 • telefonicznie;
 • przez internet;
 • za pomocą specjalnego elektronicznego urządzenia rejestrującego w holu kliniki (dostępnego w klinikach w Moskwie i innych dużych miastach).
 • Tworząc kupon, musisz wskazać, jakiej usługi potrzebuje pacjent - usunięcie lub leczenie zębów.

  Bezpłatne leczenie w prywatnej klinice dentystycznej

  Program obowiązkowego ubezpieczenia medycznego obejmuje głównie tanie placówki medyczne; prywatne kliniki rzadko świadczą takie usługi. Wykaz klinik komercyjnych, w których można uzyskać kwalifikowaną bezpłatną opiekę dentystyczną w ramach obowiązkowej polisy ubezpieczeniowej, można znaleźć na stronie internetowej instytucji ubezpieczeniowej. Następnie musisz:

  1. Zadzwoń do wskazanych klinik, aby dowiedzieć się, jakie są istotne informacje i listę usług, które naprawdę są świadczone bezpłatnie.
  2. Przyjdź do państwowej kliniki dentystycznej, do której dołączona jest polisa, i poproś w rejestrze o skierowanie do prywatnej kliniki, w której pacjent będzie leczył zęby.
  3. Skontaktuj się z instytucją komercyjną, zarejestruj się na badanie i poddaj się leczeniu.
  Dzięki bezpłatnemu leczeniu w prywatnych klinikach dentystycznych nadal musisz płacić za niektóre usługi, dlatego lepiej jest z góry wyjaśnić, które usługi leczenia dentystycznego w ramach obowiązkowego ubezpieczenia medycznego są zawarte w pakiecie preferencyjnym konkretnej kliniki komercyjnej, aby uniknąć wystawienia faktury po jednym lub dwóch badaniach profilaktycznych.

  Lista bezpłatnych usług dentystycznych dla obowiązkowego ubezpieczenia medycznego w 2019 r

  Aby dowiedzieć się, jakie usługi z zakresu stomatologii są objęte obowiązkową polisą ubezpieczeniową, musisz przeczytać notatkę organizacji ubezpieczeniowej lub znaleźć te same informacje na stronie internetowej firmy. Standardowo lista usług dentystycznych w zakresie obowiązkowego ubezpieczenia medycznego dla dorosłych i dzieci obejmuje:

 • odbiór pierwotny (w klinice lub w domu, jeśli dotyczy to obłożnie chorych pacjentów): badanie, konsultacja, szkolenie z właściwego szczotkowania;
 • leczenie zapalenia dziąseł, próchnicy, zapalenia miazgi, przyzębia, ropnia;
 • ekstrakcja zęba: mleko, zęby stałe lub mądrości;
 • usuwanie kamienia nazębnego;
 • usuwanie ciał obcych z kanałów dentystycznych;
 • zmniejszenie szczęki (zwichnięcia i podwichnięcia);
 • lokalne operacje na tkankach miękkich;
 • leczenie fizjoterapeutyczne;
 • radiografia;
 • usługi dentystyczne dla dzieci objęte obowiązkowym ubezpieczeniem zdrowotnym: ortodoncja z produktami ruchomymi, remineralizacja i srebrzenie zębów.
 • O stosowności tej lub innej procedury decydują lekarze prowadzący; czasami wymagana jest konsultacja z powiązanymi specjalistami lub dodatkowe płatne procedury. W dowolnym regionie Federacji Rosyjskiej bezpłatne usługi dentystyczne z tytułu obowiązkowego ubezpieczenia medycznego są świadczone wyłącznie z przyczyn medycznych.

  Materiały eksploatacyjne i leki na obowiązkowe ubezpieczenie medyczne

  W ramach leczenia w ramach obowiązkowej polisy ubezpieczeniowej stosuje się następujące materiały i leki:

 • wypełnianie cementów: krzemian, cement fosforanowy, glassomer;
 • pasty do polerowania;
 • arsen;
 • szczotki do czyszczenia;
 • materiały eksploatacyjne: opatrunki, szwy, wiertła, bandaże, wata, film RTG;
 • domowe środki znieczulające i antyseptyczne: Novocain, Lidocaine, Trimecain.
 • Lekarz może zaoferować pacjentowi inne leki znieczulające, nowoczesną pastę wypełniającą, która „uszczelnia” niemal natychmiast, oraz inne lepsze materiały za dodatkową opłatą, ale pacjent ma prawo odmówić. W takim przypadku do jego leczenia zostaną wykorzystane materiały i leki określone w państwowych gwarancjach obowiązkowego ubezpieczenia medycznego. Pacjent ma prawo wiedzieć, jaki rodzaj leku zostanie mu podany, niezależnie od tego, czy leczenie jest płatne czy bezpłatne.

  Uszczelka zainstalowana w państwowej poliklinice objęta jest roczną gwarancją.

  Protetyka

  Protetyka nie jest objęta państwowym programem ubezpieczenia medycznego; takie usługi są świadczone za pieniądze. Ale… Istnieje wiele preferencyjnych kategorii obywateli, którzy mogą bezpłatnie instalować protezy. Należą do nich:

 • Weterani II wojny światowej;
 • kombatanci (Afganistan, Czeczenia);
 • Likwidatorzy w Czarnobylu.
 • Montaż lekkich uszczelek

  Zgodnie z obowiązkową polisą ubezpieczeniową na ubezpieczenia medyczne praktycznie nie ma wypełnień fotopolimerowych, co wynika z ich wysokich kosztów i niewystarczającego finansowania funduszy ubezpieczeniowych. W klinice stanowej możesz uzyskać taką pieczęć tylko z powodów medycznych. Dentyści zwykle umieszczają je na przednich zębach lub w przypadku próchnicy szyjki macicy.

  W prywatnej klinice uczestniczącej w programie CHI możesz zainstalować lekką pieczęć, płacąc tylko koszt materiału - samo leczenie będzie bezpłatne. Wydatki gotówkowe w tym przypadku będą od 500 rubli. Płacąc za leczenie, konieczne jest zapisanie dokumentacji płatniczej, aby później uzyskać odliczenie podatkowe od tej kwoty (istotne dla pracujących obywateli).

  Ekstrakcja zęba mądrości za darmo

  Zęby mądrości są usuwane bezpłatnie w obecności obowiązkowej polisy ubezpieczenia medycznego, ale podczas tej operacji może być konieczne bardziej surowe znieczulenie, które będzie musiało być dodatkowo opłacone. Konwencjonalne środki znieczulające mogą nie znieczulić skutecznie obszaru problemowego.

  Koszt płatnych usług dentystycznych (napełnianie, leczenie, przeprowadzka) jest dość wysoki i nie stać go na większość pracujących i bezrobotnych Rosjan. Ale zęby można wyleczyć nawet za darmo, ubiegając się o obowiązkową polisę ubezpieczenia medycznego. Musimy pamiętać o naszych prawach i koncentrować się na aktach ustawodawczych, a nie na lokalnych zaleceniach naczelnego lekarza dowolnej kliniki. com/embed/X1O387VTOy4" width="560" height="315" frameborder="0" allowfullscreen="">

  Sterowniki i pliki do pobrania

  Pobierz i zainstaluj najnowsze sterowniki i oprogramowanie dla produktów Brother

  Zobacz pliki do pobrania

  DCP‑L2500D / DCP‑L2520DW / DCP‑L2540DN / DCP‑L2560DW / MFC‑L2700DN / MFC‑L2700DW / MFC‑L2720DW / MFC‑L2740DW

  • Przed użyciem urządzenia Brother
  • Zalecane przeglądarki
  • Modele, których dotyczy podręcznik
  • Definicje dotyczące oznaczeń
  • Ważna informacja
  • Wprowadzenie do urządzenia Brother
  • Dla modeli z dwuwierszowym wyświetlaczem LCD
   • Panel sterowania – informacje ogólne
  • Modele z ekranem dotykowym
   • Panel sterowania – informacje ogólne
   • Przegląd ekranu dotykowego LCD
   • Jak poruszać się po ekranie dotykowym LCD
   • Przegląd ekranu ustawień
  • Dostęp do programu Brother Utilities (Windows®)
  • Obsługa papieru
  • Wkładanie papieru
   • Ładowanie i drukowanie przy użyciu tacy papieru
   • Wkładanie papieru i drukowanie przy użyciu gniazda podawania ręcznego
    • Wkładanie i drukowanie na papierze zwykłym, papierze cienkim, papierze z recyklingu i papierze typu bond przy użyciu gniazda podawania ręcznego
    • Załaduj i drukuj na grubym papierze oraz etykietach w gnieździe ręcznego podawania
    • Wkładanie kopert i drukowanie na nich z gniazda podawania ręcznego
  • Ustawienia papieru
   • Zmiana rozmiaru papieru
   • Zmiana typu papieru
   • Ustawianie funkcji sprawdzania rozmiaru
  • Obszary nieskanowane i niezadrukowywane
  • Zalecane nośniki druku
  • Używanie papieru specjalnego
  • Wkładanie dokumentów
   • Wkładanie dokumentów do automatycznego podajnika papieru (ADF)
   • Umieszczanie dokumentów na szybie skanera
  • Drukowanie
  • Przed drukowaniem
  • Drukowanie z komputera (Windows®)
   • Podstawowe metody drukowania (Windows®)
    • Drukowanie dokumentu (Windows®)
    • Podgląd wydruku (Windows®)
    • Zmiana rozmiaru papieru (Windows®)
     • Tworzenie niestandardowego rozmiaru papieru (Windows®)
    • Zmiana orientacji drukowania (pozioma lub pionowa) (Windows®)
    • Drukowanie wielu kopii tego samego dokumentu (Windows®)
    • Zmiana typu nośnika (Windows®)
    • Zmiana rozdzielczości (Windows®)
    • Zmiana ustawień drukowania (Windows®)
    • Poprawianie jakości drukowania szarości (Windows®)
    • Poprawianie jakości drukowania wzorów (Windows®)
    • Poprawianie cienkich linii (Windows®)
    • Drukowanie więcej niż jednej strony na jednym arkuszu papieru (Wiele obok siebie) (Windows®)
    • Drukowanie plakatu (Windows®)
    • Drukowanie po obu stronach papieru (Windows®)
    • Drukowanie broszur (Windows®)
    • Zmiana źródła papieru (Windows®)
   • Zaawansowane metody drukowania (Windows®)
    • Drukowanie w trybie oszczędzania tonera (Windows®)
    • Drukowanie skalowane (Windows®)
    • Drukowanie odwrotne (Windows®)
    • Dodawanie znaku wodnego do drukowanego dokumentu (Windows®)
    • Drukowanie na dokumencie daty, godziny i nazwy użytkownika komputera (Druk nagłówka/stopki) (Windows®)
    • Bezpieczne drukowanie (Windows®)
    • Używanie makra z komputera (Windows®)
    • Dostosowywanie gęstości druku (Windows®)
    • Zmniejszenie efektu fałdowania się papieru (Windows®)
    • Poprawa utrwalania tonera (Windows®)
    • Pomiń pustą stronę (Windows®)
    • Drukuj tekst na czarno (Windows®)
    • Zapisywanie pliku archiwum danych wydruku (Windows®)
   • Wybór profilu druku (Windows®)
    • Dodawanie profilu druku
    • Usuwanie profilu druku
   • Zmienianie domyślnych ustawień drukowania (Windows®)
   • Drukowanie dokumentu za pomocą sterownika drukarki BR-Script3 (emulacja języka PostScript® 3) (Windows®)
    • Ustawienia układu dla sterownika drukarki BR-Script3 (Windows®)
    • Ustawienia papieru/jakości dla sterownika drukarki BR-Script3 (Windows®)
    • Ustawienia bezpiecznego drukowania dla sterownika drukarki BR-Script3 (Windows®)
    • Ustawienia zaawansowane dla sterownika drukarki BR-Script3 (Windows®)
   • Monitorowanie stanu urządzenia za pomocą komputera (Windows®)
  • Drukowanie z komputera (Macintosh)
   • Drukowanie dokumentu (Macintosh)
   • Ustawianie opcji druku (Macintosh)
    • Drukowanie w trybie oszczędzania toneru (Macintosh)
    • Drukowanie wielu kopii tego samego dokumentu (Macintosh)
    • Drukowanie na obu stronach papieru (Macintosh)
    • Zmiana rozmiaru papieru (Macintosh)
     • Tworzenie niestandardowego rozmiaru (Macintosh)
    • Zmiana orientacji drukowania (pozioma lub pionowa) (Macintosh)
    • Drukowanie więcej niż jednej strony na jednym arkuszu papieru (Wiele obok siebie) (Macintosh)
    • Drukowanie odwrotne (Macintosh)
    • Przerzuć w poziomie (Macintosh)
    • Drukowanie skalowane (Macintosh)
    • Zmiana typu nośnika (Macintosh)
    • Zmiana rozdzielczości (Macintosh)
    • Zmniejszanie lub powiększanie układu dokumentu (Macintosh)
    • Zmiana źródła papieru (Macintosh)
    • Zmiana jakości graficznej (Macintosh)
    • Zmniejszenie efektu fałdowania się papieru (Macintosh)
    • Poprawa utrwalania tonera (Macintosh)
    • Dostosowywanie gęstości druku (Macintosh)
    • Pomiń pustą stronę (Macintosh)
    • Bezpieczne drukowanie (Macintosh)
   • Drukowanie dokumentu za pomocą sterownika drukarki BR-Script3 (emulacja języka PostScript® 3) (Macintosh)
   • Monitorowanie stanu urządzenia za pomocą komputera (Macintosh)
  • Konfiguracja ustawień drukowania z panelu sterowania urządzenia
   • Anulowanie zadania drukowania
   • Zmiana trybu emulacji drukarki
   • Zmiana ustawień drukowania dwustronnego
   • Automatyczna kontynuacja
   • Przywracanie ustawień fabrycznych drukarki
   • Drukowanie listy czcionek wewnętrznych
   • Drukowanie listy ustawień drukarki
   • Wydruk testowy
  • Skanowanie
  • Przed skanowaniem
   • Konfigurowanie skanowania sieciowego dla systemu Windows®
   • Konfigurowanie skanowania sieciowego dla systemu Macintosh
  • Skanowanie za pomocą przycisku skanowania w urządzeniu Brother
   • Skanowanie zdjęć i grafiki
   • Zapisywanie skanowanych danych do folderu w postaci pliku PDF
   • Ustawienia skanowania dla skanowania do serwera e-mail i skanowania do FTP
   • Skanowanie do edytowalnego pliku tekstowego (OCR)
   • Skanowanie do załącznika e-mail
   • Wysyłanie skanowanych danych do serwera e-mail
   • Skanuj do FTP
    • Konfigurowanie profilu skanowania do serwera FTP
     • Tworzenie prefiksu nazwy pliku zdefiniowanego przez użytkownika
    • Przesyłanie skanowanych danych na serwer FTP
   • Usługi sieci Web dla skanowania w sieci (Windows Vista® SP2 lub nowszy, Windows® 7 i Windows® 8)
    • Skanowanie za pomocą usług sieci Web z urządzenia firmy Brother (Windows Vista® SP2 lub nowszy, Windows® 7 i Windows® 8)
    • Konfigurowanie ustawień skanowania dla usług sieci Web
   • Zmiana ustawień przycisku skanowania z aplikacji ControlCenter4 (Windows®)
   • Zmiana ustawień przycisku skanowania z aplikacji ControlCenter2 (Macintosh)
  • Skanowanie z komputera (Windows®)
   • Skanowanie w trybie domowym programu ControlCenter4 (Windows®)
    • Skanowanie zdjęć i grafiki za pomocą aplikacji ControlCenter4 w trybie domowym (Windows®)
     • Wybieranie typu dokumentu w trybie domowym aplikacji ControlCenter4 (Windows®)
      • Zmienianie ustawień skanowania (Windows®)
     • Zmiana rozmiaru skanowania w trybie domowym programu ControlCenter4 (Windows®)
     • Przycinanie skanowanego obrazu w trybie domowym programu ControlCenter4 (Windows®)
     • Drukowanie skanowanych danych w trybie domowym programu ControlCenter4 (Windows®)
     • Skanowanie do aplikacji za pomocą aplikacji ControlCenter4 w trybie domowym (Windows®)
    • Zapisywanie zeskanowanych danych do folderu w pliku PDF za pomocą aplikacji ControlCenter4 (Windows®)
    • Automatyczne skanowanie obu stron dokumentu za pomocą aplikacji ControlCenter4 w trybie domowym (Windows®)
    • Skanowanie obu stron karty identyfikacyjnej za pomocą domowego trybu programu ControlCenter4
    • Zapisz zeskanowane dane na serwerze SharePoint za pomocą domowego trybu programu ControlCenter4
    • Skanowanie do załącznika wiadomości e-mail za pomocą aplikacji ControlCenter4 w trybie domowym (Windows®)
    • Skanowanie do edytowalnego pliku tekstowego (OCR) za pomocą aplikacji ControlCenter4 w trybie domowym (Windows®)
   • Skanowanie w trybie zaawansowanym programu ControlCenter4 (Windows®)
    • Skanowanie zdjęć i grafiki za pomocą programu ControlCenter4 w trybie zaawansowanym (Windows®)
    • Zapisywanie zeskanowanych danych do folderu w pliku PDF za pomocą aplikacji ControlCenter4 w trybie zaawansowanym (Windows®)
    • Automatyczne skanowanie obu stron dokumentu za pomocą aplikacji ControlCenter4 w trybie zaawansowanym (Windows®)
    • Skanowanie obu stron karty identyfikacyjnej za pomocą zaawansowanego trybu programu ControlCenter4
    • Zapisz zeskanowane dane na serwerze SharePoint za pomocą zaawansowanego trybu programu ControlCenter4
    • Skanowanie do załącznika wiadomości e-mail za pomocą aplikacji ControlCenter4 w trybie zaawansowanym (Windows®)
    • Skanowanie do edytowalnego pliku tekstowego (OCR) za pomocą aplikacji ControlCenter4 w trybie zaawansowanym (Windows®)
   • Skanowanie za pomocą programu Nuance PaperPort 12SE lub innych aplikacji systemu Windows®
    • Ustawienia sterownika TWAIN (Windows®)
   • Skanowanie za pomocą galerii zdjęć systemu Windows® lub opcji faksowania i skanowania w systemie Windows®
    • Ustawienia sterownika WIA (Windows®)
  • Skanowanie z komputera (Macintosh)
   • Skanowanie za pomocą aplikacji ControlCenter2 (Macintosh)
    • Skanowanie dokumentów i zdjęć za pomocą aplikacji ControlCenter2 (Macintosh)
    • Zapisywanie zeskanowanych danych do folderu w pliku PDF za pomocą aplikacji ControlCenter2 (Macintosh)
    • Automatyczne skanowanie obu stron dokumentu za pomocą aplikacji ControlCenter2 (Macintosh)
    • Skanowanie obu stron karty identyfikacyjnej za pomocą programu ControlCenter2
    • Skanowanie do załącznika e-mail za pomocą aplikacji ControlCenter2 (Macintosh)
    • Skanowanie do edytowalnego pliku tekstowego (OCR) za pomocą aplikacji ControlCenter2 (Macintosh)
   • Skanowanie przy użyciu aplikacji Presto! PageManager lub innej aplikacji zgodnych ze standardem TWAIN (Macintosh)
    • Ustawienia sterownika TWAIN (Macintosh)
    • Obsługa techniczna NewSoft
   • Skanowanie za pomocą aplikacji Apple Image Capture (sterownik ICA)
    • Ustawienia sterownika ICA
  • Kopiowanie
  • Kopiowanie dokumentu
  • Opcja kopiowania
  • Zmiana jakości kopii
  • Powiększanie lub zmniejszanie kopiowanych zdjęć
  • Dostosowanie kontrastu kopii
  • Dostosowanie gęstości kopii (jasności)
  • Wykonywanie wielu kopii obok siebie za pomocą funkcji układu strony
  • Sortowanie kopii
  • Kopiowanie obu stron dowodu osobistego na jednej stronie
  • Kopiowanie na obu stronach arkusza (kopiowanie dwustronne)
  • Zapisywanie opcji kopiowania jako skrótów
  • Faks
  • Wysyłanie faksu
   • Wysyłanie faksu
   • Wybór lub zmiana ustawień wysyłania faksu
   • Zmiana rozdzielczości faksu
   • Zmiana kontrastu faksu
   • Wysyłanie dwustronnego dokumentu z podajnika ADF
   • Ręczne wysyłanie faksów
   • Ustawianie rozmiaru szyby skanera przy faksowaniu
   • Wyślij faks za pomocą historii połączeń wychodzących
   • Wysyłanie faksu po zakończeniu rozmowy
   • Jednoczesne korzystanie z podwójnego dostępu do wybierania, skanowania, wysyłania i odbierania faksów
   • Wyślij ten sam faks do więcej niż jednego odbiorcy (rozsyłanie)
    • Anulowanie rozsyłania w toku
   • Wysyłanie faksu w czasie rzeczywistym
   • Wysyłanie faksów za granicę
   • Wyślij faks o określonej godzinie (faks opóźniony)
   • Dodaj stronę tytułową do faksu
    • Tworzenie własnych komentarzy
    • Używanie drukowanej strony tytułowej
   • Wyłączenie ekranu informacji o adresacie
   • Anulowanie faksu w toku
   • Zmiana i anulowanie oczekującego faksu
   • Zapisz ustawienia faksu jako nowe ustawienia domyślne
   • Przywracanie wszystkich ustawień faksu do ustawień fabrycznych
   • Zapisywanie opcji faksu jako skrótu
  • Odbieranie faksu
   • Ustawienia trybu odbioru
    • Tryby odbioru
    • Wybór właściwego trybu odbioru
    • Ustawianie liczby dzwonków przed odebraniem połączenia przez urządzenie (opóźnienie dzwonienia)
    • Ustawianie czasu dzwonka F/T (szybki podwójny dzwonek)
    • Ustawienie wykrywania faksu
   • Dodatkowe operacje odbierania
    • Zmniejszanie rozmiaru strony faksu przychodzącego o przekroczonym rozmiarze
    • Ustaw drukowanie dwustronne dla odebranych faksów
    • Ustawienie Pieczęci otrzymania faksu
    • Odbieranie faksu na koniec rozmowy telefonicznej
   • Opcje odbierania do pamięci (faksu zdalnego)
    • Przekazywanie przychodzących faksów do innego urządzenia
    • Zapisywanie faksów przychodzących w pamięci urządzenia
    • Zmiana opcji odbioru do pamięci (zdalny faks)
    • Wyłączanie opcji odbierania do pamięci (zdalny faks)
    • Drukowanie faksu zapisanego w pamięci urządzenia
    • Przesyłanie odebranych faksów do komputera przy użyciu funkcji odbierania PC-Fax (tylko system Windows®)
   • Odbieranie zdalne
    • Ustawianie kodu zdalnego dostępu
    • Korzystanie z kodu zdalnego dostępu
    • Odbieranie zdalne: polecenia
    • Zdalne przekazywanie faksów
    • Zmiana numeru przekazywania faksów
   • Odbieranie faksów do pamięci, gdy taca papieru jest pusta
  • Wybieranie i przechowywanie numerów faksu
   • Jak wybierać numery
    • Wybierz ręcznie
    • Wybierz z książki adresowej
    • Wybierz numer przy użyciu wybierania jednoprzyciskowego
    • Wybieranie numeru przy użyciu szybkiego wybierania
    • Ponowne wybieranie numeru faksu
   • Operacje głosowe
    • Odbieranie połączeń głosowych w trybie odbioru Fax/Tel
   • Dodatkowe operacje wybierania
    • Łączenie numerów z książki adresowej
   • Jak zapisywać numery
    • Zapisywanie numerów
     • Przechowywanie numerów z książki adresowej
      • Zapisuj numery w książce adresowej z połączeń wychodzących
     • Zmień lub usuń nazwy i numery z książki adresowej
     • Zapisywanie numerów wybierania jednodotykowego
     • Zmień lub usuń numery wybierania jednodotykowego
     • Zapisywanie numerów szybkiego wybierania
     • Zmień lub usuń numery szybkiego wybierania
    • Ustawianie grup do rozsyłania
     • Zmień nazwę grupy
     • Usuń grupę
     • Dodawanie lub usuwanie członków grupy
  • Usługi telefoniczne i urządzenia zewnętrzne
   • Ustawienie typu linii telefonicznej
    • PBX i TRANSFER
   • Zewnętrzny automat zgłoszeniowy (TAD)
    • Podłącz zewnętrzny telefoniczny automat zgłoszeniowy (TAD)
    • Nagraj wiadomość wychodzącą (OGM) na zewnętrznym telefonicznym automacie zgłoszeniowym (TAD)
    • Połączenia wieloliniowe (PBX)
   • Telefony zewnętrzne i wewnętrzne
    • Podłączenie zewnętrznego lub wewnętrznego telefonu
    • Obsługa z telefonu zewnętrznego i wewnętrznego
    • Użyj bezprzewodowego telefonu zewnętrznego marki innej niż Brother
    • Korzystanie z kodów zdalnych
     • Zmień kody zdalne
  • Raporty faksów
   • Wydrukuj raport weryfikacji transmisji
   • Wyrukuj dziennik faksów
  • PC-FAX
   • PC-Fax dla systemu Windows®
    • Omówienie programu PC-FAX (Windows®)
     • Skonfiguruj program PC-FAX (Windows®)
     • Skonfiguruj książkę adresową PC-Fax (Windows®)
      • Dodawanie osób do książki adresowej (Windows®)
      • Utwórz grupę w książce adresowej (Windows®)
      • Edytowanie informacji członka lub grupy (Windows®)
      • Usuwanie członka lub grupy (Windows®)
      • Eksportowanie książki adresowej (Windows®)
      • Importowanie informacji do książki adresowej (Windows®)
     • Wysyłanie faksu za pomocą programu PC-FAX (Windows®)
      • Ustawienia strony tytułowej (Windows®)
     • Wyślij faks z programu ControlCenter4 za pomocą programu PC-FAX (Windows®)
      • Wysyłanie zeskanowanego obrazu jako faksu za pomocą aplikacji ControlCenter4 w trybie domowym (Windows®)
      • Wysyłanie zeskanowanego obrazu jako faksu za pomocą aplikacji ControlCenter4 w trybie zaawansowanym (Windows®)
     • Zmień port używany przez funkcję wysyłania aplikacji PC-FAX. (Windows®)
    • Odbieranie faksów na komputerze (Windows®)
     • Odbieranie faksów za pomocą funkcji odbierania programu PC-FAX (Windows®)
      • Uruchamianie oprogramowania do odbierania faksów Brother PC-FAX na komputerze (Windows®)
       • Konfigurowanie komputera do odbioru faksów PC-FAX (Windows®)
       • Konfigurowanie ustawień odbioru sieciowego faksu PC-FAX (Windows®)
      • Wyświetlanie odebranych wiadomości (Windows®)
     • Przeglądanie i drukowanie faksów za pomocą aplikacji ControlCenter4 (Windows®)
   • PC-FAX dla Macintosh
    • Omówienie programu PC-FAX (Macintosh)
    • Wysyłanie faksów z aplikacji (Macintosh)
  • Sieć
  • Rozpoczęcie użytkowania
   • Obsługiwane podstawowe funkcje sieciowe
  • Wybór typu połączenia sieciowego
   • Przykłady przewodowego połączenia sieciowego
    • Drukowanie Peer‑to‑Peer z wykorzystaniem protokołu TCP/IP
    • Drukowanie współdzielone
   • Przykłady bezprzewodowego połączenia sieciowego
    • Połączenie z komputerem za pośrednictwem punktu dostępowego lub routera bezprzewodowej sieci LAN (tryb infrastruktury)
    • Połączenie z komputerem bezprzewodowym bez pośrednictwa punktu dostępowego lub routera bezprzewodowej sieci LAN (tryb Ad-hoc)
  • Informacje dotyczące korzystania z oprogramowania i narzędzi zarządzania siecią
   • Informacje dotyczące oprogramowania i narzędzi zarządzania siecią
    • Co to jest BRAdmin Light? (Windows® i Macintosh)
    • Co to jest BRAdmin Professional 3? (Windows®)
    • Czym jest funkcja Zarządzanie przez Internet?
    • Co to jest zdalna konfiguracja? (Windows® i Macintosh)
   • Instalacja lub dostęp do oprogramowania i narzędzi zarządzania siecią
    • Instalacja aplikacji BRAdmin Light dla systemu Windows®
    • Dostęp do funkcji Zarządzanie przez Internet
     • Ustawianie hasła logowania do funkcji Zarządzanie przez Internet
    • Dostęp do programu zdalnej konfiguracji (Windows® i Macintosh)
     • Dostęp do programu zdalnej konfiguracji dla systemu Windows®
     • Dostęp do programu zdalnej konfiguracji (Macintosh)
  • Lokalizowanie ustawień sieciowych urządzenia
   • Lokalizacja ustawień sieciowych podczas korzystania z panelu sterowania Brother
   • Lokalizacja ustawień sieciowych podczas korzystania z funkcji Zarządzanie przez Internet
   • Lokalizacja ustawień sieciowych podczas korzystania z programu BRAdmin Light (Windows® i Macintosh)
   • Lokalizacja ustawień sieciowych podczas korzystania z programu BRAdmin Professional 3 (Windows®)
   • Lokalizacja ustawień sieciowych za pomocą zdalnej konfiguracji (Windows® i Macintosh)
  • Dodatkowe metody konfiguracji urządzenia Brother w sieci bezprzewodowej
   • Przed skonfigurowaniem urządzenia Brother w sieci bezprzewodowej
   • Konfiguracja urządzenia do pracy w sieci bezprzewodowej przy użyciu przewodu USB
   • Konfiguracja sieci bezprzewodowej urządzenia przy użyciu aplikacji instalacyjnej firmy Brother bez przewodu USB
   • Konfiguracja urządzenia do pracy w sieci bezprzewodowej przy użyciu metody jednoprzyciskowej trybu Wi-Fi Protected Setup (WPS) lub AOSS
    • Jak skonfigurować sieć bezprzewodową przy użyciu metody jednoprzyciskowej funkcji WPS lub AOSS
   • Konfiguracja urządzenia do pracy w sieci bezprzewodowej przy użyciu metody PIN trybu Wi-Fi Protected Setup (WPS)
    • Dwa typy połączenia bezprzewodowego przy użyciu metody PIN trybu Wi-Fi Protected Setup (WPS)
    • Sposób konfiguracji sieci bezprzewodowej przy użyciu metody PIN trybu Wi-Fi Protected Setup (WPS)
   • Konfiguracja urządzenia do pracy w sieci bezprzewodowej w trybie Ad-hoc (w przypadku IEEE 802. 11b/g/n)
    • Konfiguracja urządzenia do pracy w sieci bezprzewodowej w trybie Ad-hoc przy użyciu nowego identyfikatora SSID
    • Konfiguracja urządzenia do pracy w sieci bezprzewodowej w trybie Ad-hoc przy użyciu istniejącego identyfikatora SSID
   • Konfiguracja urządzenia do pracy w sieci bezprzewodowej przy użyciu Kreatora konfiguracji panelu sterowania urządzenia
   • Konfiguracja urządzenia do pracy w sieci bezprzewodowej, gdy identyfikator SSID nie jest nadawany
   • Użycie funkcji Wi-Fi Direct
    • Drukowanie lub skanowanie z urządzenia przenośnego za pośrednictwem sieci Wi-Fi Direct
    • Pobieranie i instalacja programu Brother iPrint&Scan
    • Konfiguracja sieci Wi-Fi Direct
     • Przewodnik krok po kroku konfiguracji sieci Wi-Fi Direct
     • Konfiguracja sieci Wi-Fi Direct przy użyciu metody jednoprzyciskowej
     • Konfiguracja sieci Wi-Fi Direct przy użyciu metody jednoprzyciskowej trybu Wi-Fi Protected Setup (WPS)
     • Konfigurowanie sieci Wi-Fi Direct przy pomocy metody z kodem PIN
     • Konfigurowanie sieci Wi-Fi Direct za pomocą metody PIN trybu Wi-Fi Protected Setup (WPS)
     • Ręczna konfiguracja sieci Wi-Fi Direct
  • Zaawansowane funkcje sieciowe
   • Wydrukuj Raport konfiguracji sieci
   • Konfiguracja ustawień serwera poczty przy użyciu funkcji Zarządzanie przez Internet
   • Konfiguracja urządzenia Brother na potrzeby funkcji e-mail i faksu internetowego
    • Faksowanie przy użyciu funkcji faksu internetowego (I-Fax)
     • Ważne informacje na temat funkcji faksu internetowego
    • Konfiguracja początkowa poczty e-mail lub faksu internetowego (I-Fax)
    • Wysyłanie faksu internetowego
    • Jak urządzenie Brother odbiera e-mail lub faks internetowy
    • Ręczne łączenie z serwerem
    • Jak komputer odbiera faks internetowy
    • Przesyłanie odebranych wiadomości e-mail i faksów
    • Transmisja przekazu
     • Transmisja przekazu z urządzenia Brother
     • Transmisja przekazu z komputera
   • Opcje faksu internetowego
    • Wiadomość weryfikacyjna transmisji (TX)
     • Włączanie powiadomień wysłania na potrzeby wiadomości weryfikacyjnej transmisji
     • Włączanie powiadomień odbioru na potrzeby wiadomości weryfikacyjnej transmisji
    • Wiadomość e-mail o błędzie
   • Korzystanie z funkcji wysyłania faksu do serwera
    • Przed wysłaniem faksu do serwera faksów
    • Włączenie funkcji faks do serwera
    • Obsługa faksowania do serwera
   • Synchronizowanie czasu z serwerem SNTP przy użyciu funkcji Zarządzanie przez przeglądarkę WWW
    • Konfigurowanie daty i godziny przy użyciu funkcji Zarządzanie przez Internet
    • Konfigurowanie protokołu SNTP przy użyciu funkcji Zarządzanie przez przeglądarkę WWW
  • Informacje techniczne dla zaawansowanych użytkowników
   • Dodatkowe ustawienia sieciowe systemu Windows®
    • Przed skonfigurowaniem dodatkowych ustawień sieciowych
    • Instalacja sterowników używanych do drukowania i skanowania za pośrednictwem usług sieciowych (Windows Vista®, Windows® 7 i Windows® 8)
    • Odinstalowywanie sterowników używanych do drukowania i skanowania za pośrednictwem usług sieciowych (Windows Vista®, Windows® 7 i Windows® 8)
    • Instalowanie sterowników drukowania i skanowania w trybie infrastruktury przy użyciu funkcji pionowego łączenia w pary (Windows® 7 i Windows® 8)
    • Instalowanie sterowników drukowania z sieci Wi-Fi Direct przy użyciu funkcji pionowego łączenia w pary (Windows® 8. 1)
   • Dostępne usługi
   • Inne sposoby konfiguracji adresu IP
    • Konfiguracja adresu IP za pomocą protokołu DHCP
    • Konfiguracja adresu IP za pomocą protokołu BOOTP
    • Konfiguracja adresu IP za pomocą protokołu RARP
    • Konfiguracja adresu IP za pomocą protokołu APIPA
    • Konfiguracja adresu IP za pomocą protokołu ARP
   • Resetowanie ustawień sieciowych do fabrycznych ustawień domyślnych
   • Drukowanie Raportu WLAN
    • Kody błędów w raporcie bezprzewodowej sieci LAN
  • Menu sieci na panelu sterowania Brother
   • TCP/IP
   • Ethernet (tylko sieć przewodowa)
   • Stan sieci przewodowej
   • Adres MAC
   • Asystent WLAN (tylko sieć bezprzewodowa)
   • Kreator konfiguracji (tylko sieć bezprzewodowa)
   • WPS/AOSS (tylko sieć bezprzewodowa)
   • WPS z kodem PIN (tylko sieć bezprzewodowa)
   • Stan sieci WLAN (tylko sieć bezprzewodowa)
   • Ustawianie wartości domyślnych
   • Włączenie sieci przewodowej (tylko sieć przewodowa)
   • Włącz sieć WLAN (tylko sieć bezprzewodowa)
   • Wi-Fi Direct
   • Wysyłanie faksu internetowego pocztą e-mail
    • Adres e-mail
    • Konfiguracja serwera
    • Konfiguracja odbioru poczty
    • Konfiguracja wysyłania poczty
    • Konfiguracja przekazywania
   • Skanowanie do E-mail
   • Skanuj do FTP
   • Faksowanie do serwera
   • Resetowanie sieci
  • Bezpieczeństwo
  • Blokada ustawień urządzenia
   • Stosowanie blokady klawiszy
    • Ustawianie hasła blokady klawiszy
    • Zmiana hasła blokady klawiszy
    • Włączanie/wyłączanie blokady klawiszy
     • Włączanie blokady klawiszy
     • Wyłączanie blokady klawiszy
   • Stosowanie blokady ustawień
    • Ustawianie hasła blokady ustawień
    • Zmiana hasła blokady ustawień
    • Włączanie lub wyłączanie blokady ustawień
     • Włączanie blokady ustawień
     • Wyłączanie blokady ustawień
  • Przed użyciem funkcji zabezpieczeń sieci
  • Secure Function Lock 3. 0
   • Przed użyciem opcji Secure Function Lock 3. 0
   • Konfigurowanie opcji Secure Function Lock 3. 0 przy użyciu funkcji Zarządzanie przez Internet
   • Skanowanie przy użyciu opcji Secure Function Lock 3. 0
   • Konfigurowanie trybu publicznego opcji Secure Function Lock 3. 0
   • Dodatkowe funkcje opcji Secure Function Lock 3. 0
  • Obsługiwane protokoły i funkcje zabezpieczeń
   • Protokoły zabezpieczeń
   • Metody zabezpieczeń stosowane podczas wysyłania i odbierania wiadomości e-mail
   • Bezpieczne zarządzanie urządzeniem sieciowym za pomocą funkcji Zarządzanie przez Internet (przeglądarkę internetową)
   • Bezpieczne zarządzanie urządzeniem sieciowym za pomocą programu BRAdmin Professional 3 (Windows®)
  • Bezpieczne wysyłanie lub odbieranie wiadomości e-mail
   • Konfigurowanie bezpiecznego wysyłania i odbierania wiadomości e-mail przy użyciu funkcji Zarządzanie przez przeglądarkę WWW
   • Wysyłanie wiadomości e-mail z uwierzytelnianiem użytkownika
  • ControlCenter
  • ControlCenter4 (Windows®)
   • Zmiana trybu działania narzędzia ControlCenter4 (Windows®)
   • Skanowanie w trybie domowym programu ControlCenter4 (Windows®)
   • Ustawienia skanowania dla aplikacji ControlCenter4 w trybie domowym (Windows®)
   • Skanowanie w trybie zaawansowanym programu ControlCenter4 (Windows®)
   • Ustawienia skanowania dla aplikacji ControlCenter4 w trybie zaawansowanym (Windows®)
   • Użyj zdalnej konfiguracji, aby skonfigurować urządzenie Brother w programie ControlCenter4 (Windows®)
   • Wyślij faks z programu ControlCenter4 za pomocą programu PC-FAX (Windows®)
   • Przeglądanie i drukowanie faksów za pomocą aplikacji ControlCenter4 (Windows®)
   • Kopiowanie dokumentu za pomocą aplikacji ControlCenter4 w trybie zaawansowanym (Windows®)
   • Uruchamianie narzędzia BRAdmin z aplikacji ControlCenter4 (Windows®)
   • Tworzenie niestandardowej karty za pomocą aplikacji ControlCenter4 w trybie zaawansowanym (Windows®)
  • ControlCenter2 (Macintosh)
   • Skanowanie za pomocą aplikacji ControlCenter2 (Macintosh)
   • Ustawienia skanowania dla aplikacji ControlCenter2 (Macintosh)
   • Użyj zdalnej konfiguracji, aby skonfigurować urządzenie Brother w programie ControlCenter2 (Macintosh)
  • Rozwiązywanie problemów
  • Problemy z drukowaniem
  • Problemy z telefonem i faksem
   • Ustaw wykrywanie sygnału wybierania
   • Ustawianie Kompatybilności linii telefonicznej dla zakłóceń i systemów VoIP
  • Problemy z siecią
   • Komunikaty o błędach dla DCP-L2520DWMFC-L2700DW
   • Komunikaty o błędach dla DCP-L2560DWMFC-L2720DWMFC-L2740DW
   • Gdzie można znaleźć ustawienia sieciowe posiadanego urządzenia Brother?
   • Nie można zakończyć konfiguracji sieci bezprzewodowej.
    • Korzystanie z Narzędzia do naprawy połączenia sieciowego (Windows®)
   • Podczas instalacji pakietu MFL-Pro Suite urządzenie Brother nie zostało wykryte w sieci.
   • Urządzenie Brother nie drukuje, nie skanuje dokumentów ani nie odbiera faksów za pomocą funkcji odbierania PC-Fax za pośrednictwem sieci.
   • Urządzenie Brother nie zostało wykryte w sieci nawet po pomyślnym ukończeniu instalacji.
   • Ustawienia zabezpieczeń nie działają prawidłowo.
   • Chcę sprawdzić, czy urządzenia sieciowe działają prawidłowo.
  • Inne problemy
  • Komunikaty o błędach i konserwacji (Modele z dwuwierszowym wyświetlaczem LCD)
  • Komunikaty o błędach i konserwacji (dla urządzeń z ekranem dotykowym)
  • Przesyłanie faksów lub raportu dziennika faksów
   • Przesyłanie faksów do innego urządzenia faksowego
   • Przesyłanie faksów do komputera
   • Przesyłanie raportu dziennika faksów do innego urządzenia faksowego
  • Zacięcia dokumentów
   • Dokument zaciął się na górze zespołu podajnika ADF
   • Dokument zaciął się pod pokrywą dokumentów
   • Usuń z podajnika ADF zacięte skrawki papieru
  • Zacięcia papieru
   • Papier zaciął się w tacy papieru
   • Papier zaciął się na tacy wyjściowej papieru
   • Papier zaciął się w tylnej części urządzenia
   • Papier zaciął się wewnątrz urządzenia
   • Papier zaciął się w tacy dwustronnej
  • Poprawa jakości wydruku
  • Informacje o urządzeniu
   • Sprawdzanie numeru seryjnego
   • Sprawdzanie wersji oprogramowania sprzętowego
   • Funkcje resetowania
   • Jak zresetować urządzenie
  • Rutynowa konserwacja
  • Wymiana materiałów eksploatacyjnych
   • Informacje na temat wkładu z tonerem
   • Wymiana wkładu z tonerem
   • Informacje na temat zespołu bębna
   • Wymień zespół bębna
  • Czyszczenie urządzenia
   • Czyszczenie skanera
   • Czyszczenie ekranu dotykowego
   • Czyszczenie drutu koronowego
   • Czyszczenie zespołu bębna
   • Czyszczenie rolek chwytających papier
  • Sprawdzanie pozostałej żywotności części
  • Pakowanie i wysyłanie urządzenia Brother
  • Ustawienia urządzenia
  • Ustawienia ogólne
   • Zmiana domyślnego trybu
   • Ustawienie trybu czasomierza
   • Regulacja głośności urządzenia
    • Reguluje głośność dzwonka
    • Reguluje głośność sygnalizatora
    • Reguluje głośność głośnika
   • Automatyczna zmiana czasu na letni/zimowy
   • Ustawianie odliczania trybu spoczynku
   • Informacje na temat trybu głębokiego spoczynku
   • Ustawianie trybu automatycznego wyłączenia
   • Ustawianie daty i godziny
   • Ustawianie strefy czasowej
   • Reguluje jasność podświetlenia wyświetlacza LCD
   • Dostosowanie kontrastu ekranu LCD
   • Zmiana czasu podświetlenia wyświetlacza LCD
   • Zmniejsz zużycie toneru
   • Ustawianie trybu kontynuacji
   • Dowiedz się na temat odbierania faksów w trybie kontynuacji
   • Ustawianie identyfikatora stacji
   • Ustawianie tonowego lub impulsowego trybu wybierania
   • Zapobieganie wybraniu niewłaściwego numeru (ograniczenie wybierania)
   • Ustawienie trybu cichego
   • W razie awarii zasilania (zapisywanie w pamięci)
   • Zmiana języka ekranu LCD
   • Zmiana ustawień klawiatury
  • Zapisz swoje Ulubione ustawienia jako skrót
   • Dodawanie skrótów kopiowania
   • Dodawanie skrótów faksu
   • Dodawanie skrótów skanowania
   • Dodawanie skrótów dostępu do WWW
   • Dodaj skróty aplikacji
   • Zmiana ustawień skrótów
   • Edytowanie nazw skrótów
   • Usuwanie skrótów
   • Przywoływanie skrótów
  • Druk raportów
   • Raporty
   • Drukowanie raportu
  • Zdalna konfiguracja
   • Zdalna konfiguracja (Windows®)
    • Użyj zdalnej konfiguracji do skonfigurowania urządzenia Brother z komputera (Windows®)
    • Użyj zdalnej konfiguracji, aby skonfigurować urządzenie Brother w programie ControlCenter4 (Windows®)
    • Użyj zdalnej konfiguracji, aby skonfigurować książkę adresową Brother w programie ControlCenter4 (Windows®)
   • Zdalna konfiguracja (Macintosh)
    • Użyj zdalnej konfiguracji, aby skonfigurować urządzenie Brother w programie ControlCenter2 (Macintosh)
    • Użyj zdalnej konfiguracji, aby skonfigurować książkę adresową Brother w programie ControlCenter2 (Macintosh)
  • Tabele ustawień i funkcji
   • Dla modeli z dwuwierszowym wyświetlaczem LCD
    • Tabele ustawień (Modele MFC)
     • USTAWIENIA
     • FAX
     • KOPIA
     • DRUKARKA
     • DRUK RAPORTÓW
     • SIEĆ
     • SPECYF. APARATU
     • WSTĘPNE USTAW.
    • Tabele ustawień (Modele DCP)
     • USTAWIENIA
     • KOPIA
     • DRUKARKA
     • SIEĆ
     • SPECYF. APARATU
   • Dla ekranów dotykowych 2, 7 cala (67, 5 mm)
    • Tabele ustawień (modele MFC)
     • UstawieniaUstawienia
     • UstawieniaUstawienia skrótu
     • UstawieniaFax
     • UstawieniaDrukarka
     • UstawieniaSieć
     • UstawieniaDruk raportów
     • UstawieniaInf. o urządz.
     • UstawieniaWstępne ustaw.
    • Tabele ustawień (modele DCP)
     • UstawieniaUstawienia
     • UstawieniaUstawienia skrótu
     • UstawieniaDrukarka
     • UstawieniaSieć
     • UstawieniaDruk raportów
     • UstawieniaInf.
    • Tabela funkcji (Modele MFC)
     • Fax
     • Kopiow.
     • Skanuj
     • Sieć Web
     • Skróty
     • Toner
     • Konfiguracja Wi-Fi
    • Tabela funkcji (Modele DCP)
     • Kopiow.
     • Skanuj
     • Sieć Web
     • Skróty
     • Toner
     • Konfiguracja Wi-Fi
  • Załącznik
  • Specyfikacja
   • Specyfikacja ogólna
   • Specyfikacja formatu dokumentów
   • Specyfikacja nośników druku
   • Specyfikacja faksu
   • Specyfikacja kopii
   • Specyfikacja skanera
   • Specyfikacje drukarki
   • Specyfikacje interfejsu
   • Obsługiwane protokoły i funkcje zabezpieczeń
   • Specyfikacje wymagań komputera
   • Specyfikacje materiałów eksploatacyjnych
  • Wprowadzanie tekstu w urządzeniu Brother
  • Materiały eksploatacyjne
  • Informacje dotyczące papieru z recyklingu

  Procedura dołączania Brother Fax 2020

  Bezpośredni link do pobrania Procedura dołączania Brother Fax 2020

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Procedura dołączania Brother Fax 2020