Instrukcje dotyczące oprogramowania sprzętowego 3m Dbi Sala 7241425

Instrukcje dotyczące oprogramowania sprzętowego 3M DBI Sala 7241425 to oficjalne instrukcje dotyczące instalacji i konfiguracji oprogramowania sprzętowego 3M DBI. Oprogramowanie to jest zaprojektowane z myślą o zastosowaniu w systemach monitorowania obiektów, monitorowania warunków i monitorowania zużycia energii. Instrukcje zawierają wszystkie szczegóły dotyczące instalacji i konfiguracji oprogramowania, a także informacje na temat dostępnych funkcji i wytycznych dotyczących bezpieczeństwa. Instrukcje te są ważne, ponieważ pomagają zapewnić, że oprogramowanie będzie działać zgodnie z założeniami i zapewni bezpieczeństwo systemu.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcje dotyczące oprogramowania sprzętowego 3m Dbi Sala 7241425

Klucz sprzętowy otrzymany przy zakupie programu nie zawiera żadnych aktywacji. Praca z programem jest możliwa przez 60 dni. W tym czasie należy zarejestrować program i uzyskać kod aktywacji, który następnie należy wprowadzić do klucza. Od momentu wprowadzenia aktywacji możliwa jest praca z programem bez ograniczeń czasowych.

Przy zmianie rocznikowej programu, niezbędna jest nowa aktywacja! Przykładowo z Mała Księgowość 2017 (MKP270) do Księgowości 2018 (MKP280) Natomiast w przypadku zmiany literowej, ponowna aktywacja nie jest wymagana.

Aby otrzymać kod aktywacji, konieczne jest wysłanie do Symfonia sp. z o. o. karty rejestracyjnej, zawierającej wszystkie dane niezbędne do wydania kodu aktywacji, aby wygenerować i wysłać taką kartą, należy:

Jeśli dopiero zaczynamy pracować z kluczem sprzętowym, bądź na komputerze nie ma zainstalowanego oprogramowania do klucza sprzętowego należy pobrać i zainstalować program:

Serwer kluczy sprzętowych

Dokumentacja do klucza sprzętowego

1. Aby wygenerować kartę rejestracyjną, należy w menu start systemu Windows wpisać Programowanie oraz uruchomić aplikację Programowanie kluczy sprzętowych.
Domyślna ścieżka do programowania kluczy sprzętowych (C:\Program Files (x86)\Symfonia\HK)

2. Po uruchomieniu aplikacji widzimy programy które są aktywowane na kluczu, jeśli chcemy aktywować nowy program wybieramy przycisk Aktywuj.

 Jeśli po kliknięciu przycisku „Aktywuj” otrzymamy błąd – „(24) Błąd odczytu danych klucza” oznacza to że klucz sprzętowy nie jest wpięty do komputera przy którym się znajdujemy, jeśli jest – przepinamy w inny port USB

3. Po kliknięciu przycisku Aktywuj pojawia się okno jak poniżej. W pierwsze pole podajemy numery seryjne od naszego programu, następnie wybieramy przycisk Generuj i na koniec Zarejestruj program.

4. Na kolejnych stronach karty rejestracyjnej uzupełniamy informacje o firmie która zakupiła program zgodnie z danymi na fakturze zakupu.

5. Po wypełnieniu karty rejestracyjnej, mamy do wyboru dwie możliwości:

a. Jeśli na komputerze zainstalowany jest program do obsługi poczty mailowej – Wybieramy opcję Wyślij e-mail.

b. Następnie pojawi się okno pytające o dostęp do poczty mailowej w którym wybieramy opcję Zezwalaj.

Po kliknięciu zezwalaj, sprawdzamy naszą pocztę czy udało się wysłać maila z załącznikiem karta. xml na adres [email protected] jeśli nie, postępujemy jak w przypadku podpunktu b.

c. Jeśli na komputerze nie mamy zainstalowanego programu do obsługi poczty mailowej, klikamy w ikonę „trzech kropek” 

Następnie w oknie które się pojawi, wybieramy dogodną dla nas lokalizację do zapisania pliku.

Jeśli aktywujemy kilka programów na raz, w przypadku zapisywania plików w tym samym miejscu – otrzymamy komunikat informujący o tym że plik już istnieje. Wystarczy że wybierzemy opcję „Podmień” Nazwa „karta. xml” nie może być modyfikowana, gdyż automat rejestracyjny po zmianie nazwy pliku może odrzucić kartę.

Po wskazaniu miejsca, potwierdzamy przyciskiem Zapisz następnie logujemy się do naszej poczty. Piszemy nowego maila na adres [email protected] oraz dodajemy załącznik karta. xml z wybranego przez nas miejsca. Domyślnie zalecamy pulpit aby Państwo mieli jak najłatwiejszy dostęp. Temat i treść wiadomości może pozostać pusty, najważniejszy jest załącznik.

W przypadku ponownej aktywacji tej samej wersji programu, kartę należy wysłać wraz z opisem sytuacji (dlaczego potrzebna jest ponowna aktywacja) na [email protected]

6. Po 30-60 minutach od wysłania karty rejestracyjnej (w przypadku wysłania na [email protected] proces aktywacji trwa zazwyczaj do 2/3 dni) otrzymają Państwo kod aktywacji, należy go wprowadzić do Programowania kluczy sprzętowych aby aktywować program:

a. Uruchamiamy programowanie kluczy sprzętowych (Domyślna ścieżka do programowania kluczy sprzętowych C:\Program Files (x86)\Symfonia\HK

Po uruchomieniu aplikacji, wybieramy przycisk Aktywuj.

c. Następnie podajemy raz jeszcze nasz numer seryjny, klikamy generuj oraz w 4 pole – wprowadzamy otrzymany drogą mailową kod aktywacji, potwierdzamy przyciskiem Aktywuj.

d. Otrzymujemy komunikat Dane zostały zapisane – nasz program został prawidłowo aktywowany.

Pobierz dokumenty, zdobądź informację, oprogramowanie oraz materiały wideo lub audio

Szukaj wg słów kluczowych, nazwy produktu lub referencji

action_search_stroke

  Kategoria dokumentuquotation

  Arkusze danych

  78 719

  3d

  CAD, rysunki i charakterystyki

  Rysunki techniczne dla naszej oferty produktów.

  73 216

  open_book

  Dokumentacja marketingowa

  Poznaj naszą bogatą ofertę rozwiązań

  738

  action_settings1

  Informacje techniczne

  Poznaj zbliżające się wydarzenia i kursy szkoleniowe online.

  168 470

  box2

  Instrukcje montażowe i podręczniki użytkownika

  Instrukcje dotyczące instalacji, programowania i konserwacji produktów.

  12 549

  page

  Katalogi i broszury

  Dokumenty do przeglądu i doboru produktów

  85 767

  action_test

  Oceny zgodności

  7 452

  firmware_upgrade

  Oprogramowanie i firmware

  Wszystkie wersje oprogramowania i aktualizacje dostępne do pobrania.

  2 718

  action_print_preview

  Rozwiązania

  984

  earth_arrow

  Szkolenia, wydarzenia i webinaria

  147

  media_video

  Wideo

  383

  energy_efficiency

  Zrównoważony rozwój

  178 751

  Zobacz więcej

  Zobacz mniej

  Ekspert rozwiązań do pracy na wysokości i sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości

  Punkty kotwiczące są używane do mocowania lub łączenia sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości do konkretnej konstrukcji. Punkt kotwiczący musi gwarantować odpowiednią wytrzymałość, aby powstrzymać upadek. Do każdej struktury, branży, instalacji oraz pracy na wysokości są różne typy punktów kotwiczących. 3M™ ułatwi zapewnienie zgodności z normami i przepisami (EN 795 i EN 353) oraz wybranie typu punktu kotwiczącego, który najlepiej pasuje do potrzeb Twoich pracowników. Skontaktuj się z nami, by uzyskać poradę bez żadnych zobowiązań.

  3M™ od dziesięcioleci oferuje innowacyjną technologię zapewniającą wszechstronne, zróżnicowane i niezawodne stałe oraz przenośne punkty kotwiczące: strukturalne punkty kotwiczące, śruby kotwiczące do betonu lub fundamentów, do konstrukcji metalowych, dachów, punkty kotwiczące do belek, stalowe, metalowe i przedłużające punkty kotwiczące, klamry kotwiczące, płyty, liny kotwiczące, linki bezpieczeństwa, punkty kotwiczące z przeciwwagą i próżniowe systemy kotwiczące, trójnogi, żurawiki i dużo więcej!

  Jakiego rodzaju punktów kotwiczących potrzebują Twoi pracownicy?

  Jakiego rodzaju punktów kotwiczących należy użyć?

  Skorzystaj z naszej fachowej porady.

  Jakiego rodzaju punktów kotwiczących

  Zapytaj eksperta

  Wszystkie nasze punkty kotwiczące mają certyfikaty EN 795 lub EN 353. Twoi pracownicy mogą bezpiecznie pracować, wiedząc, że każdy punkt kotwiczący został poddany rygorystycznym testom zgodnym z normami CE

  3M™ od 70 lat obsługuje tysiące klientów z całego świata. Pomagamy ograniczać ryzyko związane z pracą na wysokości, zapewnić zgodność z przepisami i zapewniamy bezpieczeństwo i komfort pracownikom w najróżniejszych sektorach i branżach. Z nami bezpiecznie stawisz czoła każdemu wyzwaniu!

  Typy punktów kotwiczących

  Różne typy punktów kotwiczących do różnych potrzeb

  Do każdej pracy, struktury i branży wymagane są różne typy punktów kotwiczących. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo pracownikom konieczne jest odpowiednie dobranie zakotwiczenia. Wszystkie punkty kotwiczące muszą zapewniać bezpieczny punkt zaczepienia niezależnie od tego, czy jest przymocowane do konstrukcji stalowej, betonowej, do ściany lub na dachu. Punkty kotwiczące muszą wytrzymywać napięcia systemu ochrony przed upadkiem z wysokości. Poznaj główne rodzaje punktów kotwiczących:


  Instrukcje dotyczące oprogramowania sprzętowego 3m Dbi Sala 7241425

  Bezpośredni link do pobrania Instrukcje dotyczące oprogramowania sprzętowego 3m Dbi Sala 7241425

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instrukcje dotyczące oprogramowania sprzętowego 3m Dbi Sala 7241425