Instrukcja montażu i uruchomienia Canon Rf24 240mm F4 6 3 Is Usm

Canon RF24-240mm F4-6.3 IS USM to jeden z najbardziej wszechstronnych obiektywów do aparatów cyfrowych i bezlusterkowych. Jest idealny do zastosowań portretowych, a jego szerokie pole widzenia umożliwia uchwycenie szerszego kadru. Instrukcja montażu i uruchamiania tego obiektywu jest bardzo prosta. Przede wszystkim należy upewnić się, że obiektyw jest właściwie zamontowany na aparacie. Następnie należy zlokalizować przycisk zasilania i włączyć obiektyw. Następnie należy wybrać odpowiednią ostrość, dostosować tryb automatyczny lub ręczny, a także ustawić czas naświetlania. Kiedy wszystko jest gotowe, można wykonać zdjęcie. Canon RF24-240mm F4-6.3 IS USM jest łatwy w montażu i uruchamianiu, dzięki czemu można natychmiast uzyskać doskonałe zdjęcia.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja montażu i uruchomienia Canon Rf24 240mm F4 6 3 Is Usm

 • Mały, lekki aparat serii EOS R, który obsługuje nową generację obiektywów Canon RF, a – po założeniu adaptera – także dostępne obiektywy EF i EF-S (brak w zestawie)
 • Pełnoklatkowa matryca CMOS o rozdzielczości 26, 2 megapiksela, procesor DIGIC 8, obiektywy RF oraz technologie DLO i Dual Sensing IS¹ zapewniają wspaniałe, niewymagające korekty komputerowej zdjęcia
 • Zestaw uzupełniono przenośnym obiektywem RF 24-240mm F4-6. 3 IS USM o pełnoklatkowej konstrukcji z 10-krotnym powiększeniem, ważącym jedynie 750 g
 • Zwiększ swoją kreatywność dzięki możliwości fotografowania w trybie szerokokątnym, standardowym i teleobiektywu za pomocą jednego obiektywu o wysokiej jakości, który możesz zabrać wszędzie.
 • Zachowaj wyostrzenie obiektów przy słabym oświetleniu dzięki 5-stopniowemu stabilizatorowi obrazu, który chroni aparat przed drganiami
 • Łatwe parowanie aparatu ze smartfonami i z tabletami w celu usprawnienia pracy, np. zdalnego sterowania za pośrednictwem łączności Bluetooth, Wi-Fi i NFC
 • Odchylany ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości i elektroniczny wizjer OLED umożliwiają pracę pod różnym kątem i w trudno dostępnych miejscach
 • Uwieczniaj wszystkie wydarzenia z szybkością do 5 kl. /s², a następnie przetwarzaj obrazy w aparacie i udostępniaj je za pomocą aplikacji Camera Connect
 • Korpus EOS RP
 • Pokrywa na korpus R-F-5
 • Specjalny pasek do aparatu
 • Ładowarka LC-E17E
 • Akumulator LP-E17
 • Przewód zasilający
 • Dekiel przeciwkurzowy RF
 • Pokrywa na korpus R-F-3
 • Zestaw przewodników użytkownika
 • Obiektyw RF 24-240mm F4-6. 3 IS USM
 • Dekiel na obiektyw E-72II
 • Pełnoklatkowa matryca CMOS o rozdzielczości 26, 2 megapiksela – zadziwiająca jakość obrazu nawet w słabym świetle

 • Procesor DIGIC 8 – nowy poziom przetwarzania obrazów

  Film 4K – wyjątkowa jakość obrazu

  Dual Pixel CMOS AF – szybka i celna regulacja ostrości

  Wi-Fi/NFC – Bluetooth®, NFC i Wi-Fi

  Wyświetl wszystkie dane techniczne

  Canon rozszerza gamę obiektywów pełnoklatkowych dedykowanych swoim bezlusterkowcom. Jego nowy model, Canon RF 24-240mm F4-6. 3 IS USM, to jedno z najbardziej uniwersalnych szkieł – a to za sprawą długiego zasięgu ogniskowych.

  Canon EOS R oraz Canon EOS RP to pierwsze pełnoklatkowe aparaty ze stajni Canona. Producent dopiero raczkuje więc w systemie mocowania EOS RF. Na szczęście system ten właśnie został wzbogacony o nowe szkło i to nie byle jako, bo z 10-krotnym zoomem.

  Canon RF 24-240mm F4-6. 3 IS USM – kluczowe cechy

  • Szeroki zakres ogniskowych 24-240 mm
  • 5-stopniowa, dynamiczna stabilizacja obrazu
  • Asferyczne i ultra-dyspersyjne elementy obiektywu z powłoką Super Spectra Coating
  • Okrągła, siedmiolistkowa przysłona F4-6. 3
  • System AF Nano USM
  • Pierścień regulacji Focus/Control Ring
  • Zainstalowany profil DLO oraz elektroniczna korekta zniekształceń

  Uniwersalny obiektyw do Canon EOS R

  Canon RF 24-240mm F4-6. 3 IS USM waży zaledwie 750 gramów, co jak na tak długą ogniskową jest dobrym wynikiem. Dzięki 10-krotnemu zoomowi nowy obiektyw jest też wszechstronny, a przysłona przysłonie f/4-6. 3 może nie jest najjaśniejsza, ale w wielu sytuacjach sprawdzi się dobrze. Ogniskowa 24 mm idealnie nadaje się do zdjęć grupowych oraz fotografii krajobrazu (w tym krajobrazu miejskiego), natomiast ogniskowa 240 mm przyda się w fotografii sportowej oraz podczas imprez masowych czy fotografowania dzikich zwierząt i ciasnych portretów.

  Dzięki pierścieniom regulacji ostrości oraz zoomu (z opcją blokady), RF 24-240mm F4-6. 3 IS USM zapewnia precyzyjną kontrolę przy każdym ujęciu. Z kolei zmniejszenie odległości między tylną soczewką a korpusem, pozwoliły konstruktorom na zaprojektowanie obiektywu, który maksymalizuje jakość obrazu i pozwala fotografom jeszcze bardziej wykorzystać potencjał pełnoklatkowych korpusów EOS R i EOS RP.

  Precyzyjna stabilizacja i szybkie ostrzenie

  RF 24-240mm F4-6. 3 IS USM jest pierwszym obiektywem do pełnoklatkowych bezlusterkowców Canon, wyposażonym w 5-stopniową, dynamiczną stabilizację obrazu, która zapewnia fotografom niewiarygodny komfort podczas wykonywania zdjęć z ręki – nawet przy bardzo krótkich czasach otwarcia migawki.

  Dzięki autofokusowi Nano USM, który łączy w sobie zalety STM i pierścieniowego USM – z pokryciem Dual Pixel CMOS AF dla niemal całej powierzchni kadru (88 proc. w poziomie i 100 proc. w pionie) – nowy obiektyw działa niezwykle szybko, cicho i płynnie w trakcie filmowania, co jest ważne pod kątem osób myślących o zakupie aparatu do zastosowań filmowych.

  Canon RF 24-240mm F4-6. 3 IS USM – cena i dostępność

  Canon zdradził już, że premierowy obiektyw pojawi się w sklepach we wrześniu tego roku. Sugerowana cena szkła to 4 439. 99 zł, ale dostępny będzie również zestaw EOS RP + RF24-240MM F/4-6. 3 IS USM w cenie 9 769. 99 zł.

  Obiektywy RF 24-240mm F4-6. 3 IS USM - Canon Poland

  Obiektywy RF

  Mobilny, wszechstronny obiektyw z 10-krotnym zoomem do systemu EOS R, który doskonale sprawdza się w przypadku wszystkich rodzajów zdjęć – od szerokokątnych krajobrazowych po portrety wypełniające cały kadr, a nawet przybliżenia wydarzeń sportowych i obiektów przyrodniczych.

  Jeden obiektyw, dziesięć razy więcej twórczych możliwości

  Obiektyw do systemu EOS R z 10-krotnym zoomem sprawdza się idealnie, gdy chcesz zabrać ze sobą tylko jeden obiektyw. Niesamowita uniwersalność, pełnoklatkowy obraz i wszystkie zaawansowane technologie systemu EOS R. Doskonały do robienia kreatywnych zdjęć w podróży.

  Zobacz pełne dane techniczne

  Fotografowanie przy użyciu jednego obiektywuRozwiń swoją kreatywność dzięki 10-krotnemu zoomowi aparatów pełnoklatkowych. Fotografuj wszystko jednym obiektywem – od rozległych krajobrazów po imponujące portrety i dynamiczne ujęcia wypełniające cały kadr.

  Mobilność i spontanicznośćOdkryj swobodę fotografowania przy użyciu jednego wszechstronnego obiektywu. Obiektyw RF 24-240 MM F4-6. 3 IS USM ma praktycznie każdą ogniskową, której potrzebujesz, i waży zaledwie 750 g. Stworzony do podróży.

  Pełnoklatkowy obraz

  Korzystaj z zalet pełnoklatkowego obrazu w 10-krotnym zakresie zoomu. Stabilizator obrazu zapewnia niezwykle ostre zdjęcia w słabym oświetleniu oraz w przypadku fotografowania z długą ogniskową.

  Szybka, elastyczna regulacja ostrościTryb AF jest szybki i cichy, idealny do fotografowania przyrody. Podczas nagrywania filmów obiektyw RF 24-240 MM F4-6. 3 IS USM umożliwia płynną regulację ostrości, co pozwala uzyskać profesjonalny efekt stopniowej zmiany punktu ostrości.

  Macierzysty obiektyw RFSystem EOS R zapewnia doskonałe parametry pracy, szybkie ustawianie ostrości niemal w całym kadrze i wbudowany cyfrowy optymalizator obiektywu. Pierścień regulacji na obiektywie można dostosować do własnych potrzeb.

  • Ogniskowe o zakresie 24-240 mm

  • Szybkość w przypadku zdjęć, płynność w przypadku filmówOchrona przed rozmyciem wskutek drgań aparatuPrzenośna, lekka konstrukcjaPłynny, naturalny efekt bokehMożliwość obrotu w zakresie 100°W przypadku nagrywania filmówMożliwość dostosowania do sposobu pracy użytkownika

  Zawartość pudełka

  • Obiektyw RF 24-240mm F4-6. 3 IS USM

  • Dekiel na obiektyw E-72II

  • Dekiel przeciwkurzowy na obiektyw RF

  • Zestaw instrukcji obsługi (EUR)

  Akcesoria do obiektywówZyskaj lepszą perspektywę dzięki akcesoriom firmy Canon. Nasza gama dekli, futerałów i etui zapewnia bezpieczeństwo i ochronę przechowywanych obiektywów. Osłony na obiektyw i filtry zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o ochronie i wspomaganiu działania obiektywu w różnych warunkach pracy, np. poprzez ochronę przed niepożądanym światłem i skuteczniejsze przybliżanie świata przyrody.

  Obiektywy szerokokątneNasze obiektywy szerokokątne zapewniają szersze pole widzenia i pozwalają uwzględnić większy obszar w kadrze.

  TeleobiektywyTeleobiektyw umożliwia fotografowanie wydarzeń sportowych, dzikich zwierząt i imprez z dużej odległości – bez zakłócania przebiegu zdarzeń. Poznaj teleobiektywy firmy Canon i przekonaj się, jak kreatywnie potrafisz pracować.

  Dowiedz się więcej

  Instrukcja montażu i uruchomienia Canon Rf24 240mm F4 6 3 Is Usm

  Bezpośredni link do pobrania Instrukcja montażu i uruchomienia Canon Rf24 240mm F4 6 3 Is Usm

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instrukcja montażu i uruchomienia Canon Rf24 240mm F4 6 3 Is Usm