Informacje dla użytkownika Electrolux Ebb3462k H

Electrolux Ebb3462k H to urządzenie, które zapewnia użytkownikom wygodę i wsparcie w codziennym życiu. Jest to wysokiej jakości wielofunkcyjny odkurzacz, który łączy w sobie najlepsze cechy odkurzaczy tradycyjnych i bezworkowych. Jego zalety to m.in. łatwa obsługa, duża moc, duża pojemność, wygodny uchwyt do przenoszenia, wygodna rączka i wytrzymałe wykonanie. Użytkownicy mogą korzystać z trzech poziomów mocy ssania i filtracji, aby dostosować odkurzacz do swoich potrzeb. Jest to idealne rozwiązanie dla domu, biura lub innego miejsca, w którym wymagana jest wysoka wydajność sprzątania.

Ostatnia aktualizacja: Informacje dla użytkownika Electrolux Ebb3462k H

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej „rodo”) informuję, iż:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Electrolux Poland sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-217 Warszawa, ul. Karolkowa 30).

2) Adres e-mail osoby odpowiedzialnej za dane osobowe dane. osobowe@electrolux. com.

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usługi prowadzenia Konta na portalu www. electrolux. pl na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rodo, a w przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych Pani/Pana dane będą również przetwarzane na podstawie art. a rodo.

4)) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą spółki Benhauer sp. oraz APSIS INTERNATIONAL AB świadczące usługi internetowe oraz w razie wyrażenia zgody podmioty świadczące usługi marketingowe w imieniu Electrolux Poland sp.

5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania umowy tj. korzystania z platformy internetowej (okres posiadania Konta) oraz po zakończeniu umowy w zakresie niezbędnym dla dochodzenia roszczeń przez okres przedawnienia roszczeń wynikających z niniejszej umowy. W przypadku wyrażenia zgody otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych, dane przetwarzane będą do czasu wycofania zgody/zgód przez osobę, której dane dotyczą.

6) Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

7) Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

8) Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem utworzenia Konta na portalu www. pl. Podanie przez Pana/Panią danych jest dobrowolne ale niezbędne do założenia Konta. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach otrzymywania informacji handlowych i marketingowych jest dobrowolne, a niewyrażenie na nie zgody nie ma żadnych negatywnych konsekwencji.

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Electrolux Poland sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-217 Warszawa, ul. Karolkowa 30). Dane osobowe przetwarzane są w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych oraz prawo ich poprawiania. Oświadczenia w tym zakresie kierować należy na adres mailowy: dane. com.

Wysyłając wypełniony formularz:

o Wyrażasz dobrowolną zgodę na otrzymywanie od Electrolux Poland sp. na adres e-mail informacji handlowych dotyczących ich produktów, promocji i usług. Niniejszą zgodę można wycofać w każdym czasie (wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem). Oświadczenia w tym zakresie kierować należy na adres mailowy: dane. com

o Wyrażasz dobrowolną zgodę na otrzymywanie od Electrolux Poland sp. informacji marketingowych o nowych ofertach, produktach i promocjach drogą telefoniczną. com

o Wyrażasz dobrowolną zgodę na otrzymywanie od Electrolux Poland sp. informacji marketingowych o nowych ofertach, produktach i promocjach za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS. com

Masz prawo wglądu i modyfikacji swoich danych osobowych. Dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

lezak1968 01 Jan 2013 18:18 8037 0

Reply | New topic

 • #1Level 10  

  #1

  pralka ELECTROLUX EW952S instrukcja obsługi pdf (PL)

  Attachments:

  • EW952S pralka Electrolux. pdfDownload(1. 56 MB)
 • Create an account, log in and become active in a forum and ads will not appear. You will receive points by participating in discussions.
  Join this discussion.

  Log in with Google

  • Home page
  • /
  • Forum Household Utility Household and Heating Systems Instructions pralka ELECTROLUX EW952S instrukcja obsługi pdf (PL)

Informacje dla użytkownika Electrolux Ebb3462k H

Bezpośredni link do pobrania Informacje dla użytkownika Electrolux Ebb3462k H

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Informacje dla użytkownika Electrolux Ebb3462k H