Dodatek komunikacyjny Fujitsu Ab G36lrte Series

Fujitsu Ab G36lrte Series to dodatek komunikacyjny firmy Fujitsu, który pozwala na szybkie i łatwe tworzenie i konfigurowanie sieci bezprzewodowych. Dodatek jest wyposażony w najnowszy moduł komunikacyjny Intel Wireless-AC 9462, który umożliwia szybszą i bardziej niezawodną komunikację. Dodatek ma również elastyczne możliwości konfiguracji, aby umożliwić użytkownikom korzystanie z sieci bezprzewodowych w różnych środowiskach. Dodatek jest również zgodny z technologią Bluetooth 5.0, która umożliwia szybsze i bardziej niezawodne połączenia bezprzewodowe. W połączeniu z wbudowanym wspomaganiem sieci bezprzewodowych, dodatek Fujitsu Ab G36lrte Series umożliwia użytkownikom szybkie i bezproblemowe tworzenie i konfigurowanie sieci bezprzewodowych.

Ostatnia aktualizacja: Dodatek komunikacyjny Fujitsu Ab G36lrte Series

INFORMACJE-Klimatyzator podsufitowo-przypodłogowy Fujitsu ABYG36LRTE synchro
Klimatyzator podsufitowo-przypodłogowy Fujitsu ABYG36LRTE synchro ma dużą swobodę montażu, ponieważ może być umieszczony zarówno pod sufitem, jak i przy ścianie, na podłodze. Urządzenie zostało wyposażone w tryb ekonomiczny, w którym zachodzi nieznaczny wzrost nastawy temperatury w trybie chłodzenia oraz spadek w trybie grzania.

W najnowszym modelu wprowadzono możliwość doprowadzenia świeżego powietrza z zewnątrz, dodatkowo wprowadzono automatyczne żaluzje pionowe i poziome. Dodatkowo ABYG36LRTE posiada automatyczną zmianę trybu pracy, czyli tryby grzania / chłodzenia zmieniają się w zależności od warunków panujących w pomieszczeniu. Urządzenie jest bardzo energooszczędne, jednak można jeszcze bardziej obniżyć koszta eksploatacji dzięki opcjonalnej funkcji ograniczonego zakresu nastawy temperatury.


Funkcje klimatyzatora podsufitowo-przypodłogowego Fujitsu ABYG36LRTE:
DANE - Klimatyzator podsufitowo-przypodłogowy Fujitsu ABYG36LRTE synchro

 Zasilanie   V/Hz230/50

 Przepływy Powietrza

W/S/N/CICHY

chłodzenie m3/h1900/1500/1200/100Wymiaryjedn. wewnętrznamm240x1660x700Wagakg46Gwarancja 5 lat*

*Pod warunkiem spełnienia wymogów określonych w karcie gwarancyjnej

INFORMACJE-Klimatyzator przysufitowy Fujitsu ABYG36LRTE / AOYG36LETL
Klimatyzator przysufitowy Fujitsu ABYG36LRTE / AOYG36LETL przeznaczony jest do montażu pod sufitem. Klimatyzatory przysufitowe Fujitsu posiadają funkcję pracy ekonomiczniej, dzięki której obniża się maksymalny pobór prądu i mocy.


W najnowszym modelu wprowadzono możliwość doprowadzenia świeżego powietrza z zewnątrz, co więcej możliwe jest sterowanie żaluzjami w pionie i w poziomie. Klimatyzacja Fujitsu ABYG36LRTE / AOYG36LETL posiada automatyczną zmianę trybu pracy, czyli tryby grzania / chłodzenia zmieniają się w zależności od warunków panujących w pomieszczeniu. Urządzenie jest bardzo energooszczędne, jednak można jeszcze bardziej obniżyć koszta eksploatacji dzięki opcjonalnej funkcji ograniczonego zakresu nastawy temperatury


Właściwości i funkcje klimatyzatora przysufitowy Fujitsu ABYG36LRTE / AOYG36LETL:W skład zestawu wchodzą:

-jednostka zewnętrzna

-jednostka wewnętrzna

-pilot bezprzewodowy


DANE - Klimatyzator przysufitowy Fujitsu ABYG36LRTE / AOYG36LETL

 Długość instalacji

(bez doładowania czynnika)

 Zasilanie   V/Hz230/50
 WydajnośćChłodzeniekW2, 8/9, 4/11, 2 Grzanie2, 7/11, 2/12, 7 Pobór mocy Chłodzenie2, 93 Grzanie3, 02EERW/W3, 21COP3, 71 SEER W/W6, 00 SCOP4, 10 Klasa wydajności cieplnejA+GrzanieA+Sezonowe zużycie energiikWh5482965 Osuszaniel/h3, 0 Poziom ciśnienia akustycznego (chłodzenie)

jedn. wewnętrzna

W/S/N/CICHY

dBA47/43/37/32jedn. zewnętrzna54 Poziom mocy akustycznej (chłodzenie)jedn. wewnętrznadBA 6069 Przepływy Powietrza m3/h1900m3/h3800Wymiarymm240x1660x700830x900x330Wagakg46, 061, 0Przyłącza rurCieczmm-cale9, 52 - 3/8 Gazmm-cale15, 88 -5/8Średnica rurki skroplin wew. /zewn. 22/25, 6Całkowita m50(20)Różnica poziomówm30 Zakres Pracy° C -15~46 ° C  -15~24 Czynnik chłodniczyR410AGwarancja5 lat*

*Pod warunkiem spełnienia wymogów określonych w karcie gwarancyjnej

Zobacz większe

ABYG36LRTE

Klimatyzator Podstropowy/Podsufitowy ABYG36LRTE to zaawansowana technologia Inverter.

Więcej szczegółów

 • Zapytaj o produkt

Opis

Specyfikacja

Akcesoria

Usługi

Opinie

Klimatyzator Podstropowy/Podsufitowy sufitowy ABYG36LRTE/AOYG36LETL to zaawansowana technologia Inverter, w odniesieniu do modeli konwencjonalnych (ON-OFF), pochłania odpowiednio mniej energii dla osiągnięcia wymaganych parametrów komfortu, a następnie ich utrzymania przy zmiennym obciążeniu cieplnym. Rezultat to radykalne zmniejszenie zużycia energii, wydłużenie niezawodności pracy urządzenia oraz redukcja poziomu hałasu.

Klimatyzator podstropowy może być tak zainstalowany, aby był jak najmniej widoczny i odpowiednio harmonizował z otoczeniem wnętrza.

W skład zestawu wchodzą:

-jednostka wewnętrzna

-jednostka zewnętrzna

-pilot

Wydajność chłodnicza (nominalna) kW9, 4
Pobór mocy nominalnej podczas chłodzenia kW2, 93Wymiary jedn. wewnętrznej (wys x szer. x głęb) mm240x1660x700Wymiary jedn. zewnętrznej (wys x szer. x głęb) mm830x900x330Wydajność grzewcza (nominalna) kW11, 2Pobór mocy nominalnej podczas grzania kW3, 02Klasa energetyczna A++Waga jedn. wewnętrznej kg46Poziom ciśnienia akustycztycznego jednostki wewnętrznej (chł) dB(A)47/43/37/32Waga jedn. zewnętrznej kg61Poziom ciśnienia akustycznego jednostki zewnętrznej (chł) dB(A)54Zasilanie jednostka wewnętrzna Hz/V1~50 /220-240Zasilanie agregat zewnętrzny Hz/VGwarancja okres/lata5 latCzynnik chłodniczyR410A

  Oferujemy również montaż urządzeń zakupionych w naszym sklepie.  

  Nasi wykwalifikowani pracownicy zapewnią Państwu wysoką jakość nie tylko w sektorze dostawy,
  ale również montażu, obsługi gwarancyjnej jak i po gwarancyjnej.

  Producenci dla zachowania warunków gwarancji wymagają montażu, uruchomienia jak i serwisu urządzeń 
  przez Autoryzowanych Partnerów Serwisowych.

  Nasza firma posiada wymagane certyfikaty i uprawnienia - AUTORYZACJE I UPRAWNIENIA

  Serdecznie zapraszamy do zakupu urządzeń wraz z montażem,
  co zapewni Państwu ich długoletnią i bezawaryjną pracę .

  Zakup klimatyzatora wraz z montażem przez osoby fizyczne 
  do mieszkań jak i w domów jednorodzinnych
  objęta jest 8% stawką VAT

   Cena za usługi montażowe ustalana jest indywidualnie.

  Inne produkty w tej samej kategorii

  Klimatyzator przypodłogowy MITSUBISHI...

  Klimatyzator przypodłogowy MFZ-KJ25VE to to urządzenie wyróżniające się nowoczesna i prostą stylizacją, która optymalnie wtapia się we wnętrza o różnym wystroju.

  Klimatyzator przypodłogowy MITSUBISHI... Klimatyzator przypodłogowy MFZ-KJ35VE to to urządzenie wyróżniające się nowoczesna i prostą stylizacją, która optymalnie wtapia się we wnętrza o różnym wystroju.

  Klimatyzator przypodłogowy MITSUBISHI... Klimatyzator przypodłogowy MFZ-KJ50VE to to urządzenie wyróżniające się nowoczesna i prostą stylizacją, która optymalnie wtapia się we wnętrza o różnym wystroju.

Dodatek komunikacyjny Fujitsu Ab G36lrte Series

Bezpośredni link do pobrania Dodatek komunikacyjny Fujitsu Ab G36lrte Series

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Dodatek komunikacyjny Fujitsu Ab G36lrte Series